SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Venkovní svítidla

Katalog

Informace

Venkovní svítidla

Venkovní svítidla neboli světla do exteriéru jsou vysoce odolná vůči nepřízni počasí. Jejich svítivost je přizpůsobena tomu, aby vynikla i v těch nejhorších podmínkách. Velice dobře snášejí vítr, mráz i vysokou vlhkost vzduchu. V naší nabídce najdete svítidla využívající LED, zářivky, žárovky i halogenová světla. Připravili jsme pro Vás velké mn...

Venkovní svítidla neboli světla do exteriéru jsou vysoce odolná vůči nepřízni počasí. Jejich svítivost je přizpůsobena tomu, aby vynikla i v těch nejhorších podmínkách. Velice dobře snášejí vítr, mráz i vysokou vlhkost vzduchu. V naší nabídce najdete svítidla využívající LED, zářivky, žárovky i halogenová světla. Připravili jsme pro Vás velké množství různorodých produktů, abyste měli možnost vybrat si pro Vás to pravé. Světla mohou být vestavná, závěsná, přisazená nebo stojatá. Díky preciznímu zpracování a kvalitním materiálům použitých při výrobě je dlouhá životnost zaručena. Takže vybírejte, určitě najdete venkovní svítidlo podle Vašich představ.

Zobrazit

Venkovní svítidla Počet produktů: 66

Podkategorie

  • LED

    Venkovní svítidla neboli svítidla do exteriéru s LED jsou vysoce odolná vůči nepřízni počasí. Skvěle snášejí vlhkost vzduchu, déšť i změny teplot. Najdete u nás svítidla zahradní i pouliční, nástěnná, stojací i k zapíchnutí do země. LED mají samy o sobě několik výhod. Mají vysokou svítivost a přesto nízkou spotřebu energie. Cena je také velmi příhodná vzhledem ke kvalitě zpracování. Všechny naše produkty jsou spolehlivé a mají dlouhou životnost, zákazníci jsou s nimi dlouhodobě spokojeni. Aby byl pro Vás výběr ještě zajímavější, v sekci „výprodej venkovních svítidel“ jsou seskupena naše exteriérová svítidla ve slevě. 

  • Reflektory
  • Žárovková

    Žárovková venkovní svítidla neboli svítidla do exteriéru jsou vysoce odolná vůči nepřízni počasí. Mohou být závěsná, vestavná i přisazená. Jsou nejen vhodným osvětlením do zahrad, k příjezdovým cestám či k osvětlení domu, ale i vkusným doplňkem. Můžete si vybrat z celé řady designů. Některá svítidla připomínají historické pouliční lucerny, jiná jsou vyloženě moderní. Protože musí snášet déšť, změny teplot a další nepříjemnosti, jsou všechna tato svítidla vyrobena z kvalitních materiálů. Budou Vám sloužit velmi dlouho a spolehlivě. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 66 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 66 položek