SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

LED pásky

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Dostupnost

Informace

LED pásky

LED pásky jsou v moderním světě čím dál oblíbenější. Je to vlastně kreativní světelná dekorace, která je určena k prosvícení zajímavých míst v interiéru. Skvěle se hodí např. k výzdobě barů či restaurací, k nasvícení pracovních pultů, polic nebo kuchyňských linek. LED pásky u nás najdete v různém barevném provedení, takže si můžete vybrat světlo...

LED pásky jsou v moderním světě čím dál oblíbenější. Je to vlastně kreativní světelná dekorace, která je určena k prosvícení zajímavých míst v interiéru. Skvěle se hodí např. k výzdobě barů či restaurací, k nasvícení pracovních pultů, polic nebo kuchyňských linek. LED pásky u nás najdete v různém barevném provedení, takže si můžete vybrat světlo, které se Vám bude skutečně líbit. LED mají hned několik předností: vysoká svítivost, úsporný provoz a dlouhá životnost. Instalace je navíc velmi jednoduchá, proto neváhejte a vybírejte.

Zobrazit

LED pásky Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky