SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Autožárovky

Informace

Autožárovky

Autožárovky jsou nutnou výbavou do každého motorového vozidla, ať už osobního, nákladního nebo do motocyklu. V naší nabídce naleznete autožárovky halogenové nebo LED a to pro hlavní světlomety nebo i kontrolní svítilny. Vybírat můžete samozřejmě i podle napětí (v nabídce máme 12 V, 20 V, 6 V). Veškeré zboží je vyrobeno z kvalitních materiálů a v...

Autožárovky jsou nutnou výbavou do každého motorového vozidla, ať už osobního, nákladního nebo do motocyklu. V naší nabídce naleznete autožárovky halogenové nebo LED a to pro hlavní světlomety nebo i kontrolní svítilny. Vybírat můžete samozřejmě i podle napětí (v nabídce máme 12 V, 20 V, 6 V). Veškeré zboží je vyrobeno z kvalitních materiálů a vyznačuje se dlouhou životností. Zajistí, že se budete na cestách cítit v bezpečí a budete mít přirozený výhled z vozidla. V sekci „výprodej autožárovek“ navíc najdete aktuální zboží za zvýhodněnou cenu.

Zobrazit

Autožárovky Počet produktů: 76

Podkategorie

 • 12V

  Autožárovky s napětím 12 V patří do každé výbavy motorového vozidla a mohou být halogenové i LED. Autožárovky v naší nabídce jsou opravdu spolehlivé a cena je také velmi příhodná vzhledem k výbornému poměru kvalita/cena. Vaše světlomety poznají kvalitní žárovky. Dáváme si záležet na tom, abyste měli k dispozici jen zboží s dlouhou životností, a se kterým jsou naši zákazníci dlouhodobě spokojeni. Světla Vašeho automobilu budou jasně svítit a Vy se tak můžete cítit za volantem bezpečněji.

 • 24V

  24 V autožárovky se hodí nejen do motorových vozidel, často je jich potřeba i v průmyslové oblasti pro různé stroje (soustruhy, frézky, vrtačky…). U novějších vozidel se tento typ žárovek využívá hlavně do parkovacích světel a říká se jim také autožárovky kontrolní. V naší nabídce jich najdete celou řadu a objednávat je lze nejčastěji v sadě 10 kusů. Jistě chápete, že expedování tak drobných součástek po jednom kuse by bylo problematické. V sortimentu najdete 24 V autožárovky halogenové i LED.

 • 6V

  Autožárovky s napětím 6 V v naší nabídce jsou kvalitní, spolehlivé a mají dlouhou životnost. Dají se objednat v sadě po 10 kusech. Jistě chápete, že by expedování po jednom kuse bylo pro nás dost problematické. V naší nabídce najdete tyto žárovky halogenové i LED. Jsou potřeba především u motocyklů (zadní světla a blinkry). Všechny žárovky jsou za příhodnou cenu, mají výhodný poměr cena/kvalita. Věříme, že u nás najdete, co jste hledali a že budete s výběrem spokojeni.

 • Pro hlavní světlomety

  Autožárovky pro hlavní světlomety jsou důležitou součástí motorového vozidla (osobního, nákladního i motocyklu). Rozhodně byste neměli podceňovat jejich význam a výběr pečlivě zvážit. V naší nabídce najdete např. autožárovky s napětím 12 V a 24 V a s paticemi HB3, HB4, H4, H1 a H7.  Všechny autožárovky v naší nabídce jsou vysoce spolehlivé a naši zákazníci jsou s nimi dlouhodobě spokojeni. Proto věříme, že i Vy si u nás vyberete zboží, které si oblíbíte a budete se k nám rádi vracet.

 • Pro kontrolní svítilny

  Autožárovky pro kontrolní svítilny bývají nejčastěji s napětím 12 V a 24 V. Jsou důležité u všech typů motorových vozidel (u osobního, nákladního i u motocyklu). Všechny naše autožárovky jsou vysoce kvalitní a mají tak dlouhou životnost. Můžete se na ně spolehnout a díky nim se budete na silnici cítit bezpečněji. V nabídce je najdete v sadě po 10 kusech, jednotlivě je bohužel nelze objednat. Snažíme se Vám obstarávat zboží, se kterým jsou naši zákazníci dlouhodobě spokojeni. Proto doufáme, že najdete, co jste hledali a rádi se k nám budete vracet. 

 • Výprodej autožárovek

  Výprodej autožárovek je sekce, kterou jsme pro Vás připravili, abyste měli zboží ve slevě hezky na jednom místě. Můžete se tak podívat na všechny autožárovky, které jsou právě za zvýhodněnou cenu oproti ceně standardní. Pokud nenajdete zboží, které hledáte, podívejte se na autožárovky do hlavních kategorií. I tam je zboží s výhodným poměrem cena/kvalita. Máme v nabídce autožárovky všech možných typů, různého napětí a patic. Proto doufáme, že si u nás vyberete zboží, se kterým budete spokojeni a které Vám bude dlouho sloužit.

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 76 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 76 položek