SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Žárovky

Katalog

Povolené filtry:
Typ zářivky

Informace

Žárovky

Nabízíme spoustu druhů žárovek, abyste našli přesně tu, kterou hledáte. Najdete zde úsporné, halogenové, reflektorové i LED žárovky. Odlišují se navíc různými paticemi, závity i příkonem, taky tvar může být různý. Žárovka je potřebná skoro do každého svítidla. I když se jedná o spotřební zboží, chceme, aby nám dlouho sloužila. Žárovky z naší nab...

Nabízíme spoustu druhů žárovek, abyste našli přesně tu, kterou hledáte. Najdete zde úsporné, halogenové, reflektorové i LED žárovky. Odlišují se navíc různými paticemi, závity i příkonem, taky tvar může být různý. Žárovka je potřebná skoro do každého svítidla. I když se jedná o spotřební zboží, chceme, aby nám dlouho sloužila. Žárovky z naší nabídky mají výhodný poměr cena/výkon, takže se na ně můžete spolehnout. Našim cílem je dodat Vám žárovky do všech typů svítidel a to v co možná nejvíce variantách.

Zobrazit

Žárovky Počet produktů: 19

Podkategorie

  • LED

    LED žárovky jsou v moderním světě stále oblíbenější. Mají hned několik výhod. Mají vysokou svítivost a dlouhou životnostnízkou spotřebou energie. Existují v mnoha barevných provedeních, takže si můžete vybrat LED žárovky přesně podle Vašeho gusta. Používají se do různých druhů interiérových i exteriérových svítidel, příručních i stojacích. Snažíme se mít nabídku takovou, abyste sehnali, co potřebujete. Doporučujeme Vám podívat se i do sekce „výprodej zářivek a žárovek“, kde je aktuální zboží ve slevě.

  • Úsporné

    Úsporné zářivky a žárovky jsou stále oblíbenější, protože nám pomáhají ušetřit peníze za elektřinu. Investice při jejich koupi se postupem času právě na této úspoře vrátí. Najdete u nás úsporné zářivky s různými druhy závitů, i kompaktní a kruhové zářivky. V nabídce se snažíme udržovat sortiment, který je osvědčený u našich zákazníků a se kterým jsou dlouhodobě spokojeni. Doporučujeme Vám, abyste se podívali i do naší nové sekce „výprodej zářivek a žárovek“, kde je vždy pohromadě zboží ve slevě.

Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek