SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Trubice

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Dostupnost
Typ zářivky
Patice

Informace

Trubice

Zářivkové trubice (neboli lineární) jsou nejčastěji využívány v kancelářských prostorách a celkově v průmyslu. Je to díky tomu, že mají vysokou životnost a velmi úsporný režim. Instalace je jednoduchá a světlo intenzivní, skvěle se tak hodí i ke kvalitnímu osvětlení při práci s počítačem. V naší nabídce naleznete trubice zářivkové a trubice LED....

Zářivkové trubice (neboli lineární) jsou nejčastěji využívány v kancelářských prostorách a celkově v průmyslu. Je to díky tomu, že mají vysokou životnost a velmi úsporný režim. Instalace je jednoduchá a světlo intenzivní, skvěle se tak hodí i ke kvalitnímu osvětlení při práci s počítačem. V naší nabídce naleznete trubice zářivkové a trubice LED. Jednotlivé produkty se od sebe navzájem liší samozřejmě délkou, velikostí patice a příkonem (W). Zářivkové trubice mají jedinečnou barvu světla, kvalitně nahrazují přirozené světlo v místnosti.

Zobrazit

Trubice Počet produktů: 7

Podkategorie

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek