SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Domovní a průmyslové jističe a chrániče

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce

Informace

Domovní a průmyslové jističe a chrániče

Domovní a průmyslové chrániče jsou důležité všude, kde chcete předcházet nehodám a požárům. Jde o bezpečnostní elektroinstalační materiál, který není radno podceňovat. Chrániče a jističe v naší nabídce mají výhodný poměr cena/výkon a jsou opravdu spolehlivé. Jejich další výhodou jsou relativně malé rozměry, díky kterým nezabírají moc místa. Někt...

Domovní a průmyslové chrániče jsou důležité všude, kde chcete předcházet nehodám a požárům. Jde o bezpečnostní elektroinstalační materiál, který není radno podceňovat. Chrániče a jističe v naší nabídce mají výhodný poměr cena/výkon a jsou opravdu spolehlivé. Jejich další výhodou jsou relativně malé rozměry, díky kterým nezabírají moc místa. Některé chrániče se hodí do domů, jiné do průmyslového prostředí, proto vybírejte pečlivě. Pokud hledáte ještě lákavější cenu, můžete se podívat na zboží v naší kategorii „výprodej elektroinstalačního materiálu“. Třeba Vás zaujme něco i tam.

Zobrazit

Domovní a průmyslové jističe a chrániče Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek