SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Prodlužovací přívody

Katalog

Povolené filtry:

Informace

Prodlužovací přívody

Prodlužovací přívody jsou důležité všude, kde chcete, aby byly zásuvky doslova na dosah ruky. Lidově se těmto přívodům říká „prodlužovačky“ a v naší nabídce jich nalezte celou řadu. Odlišují se od sebe délkou prodlužovacího kabelu i množstvím a rozmístěním zásuvek. Některé mají i svůj vlastní vypínač, takže nemusíte spotřebiče ihned vypojovat. P...

Prodlužovací přívody jsou důležité všude, kde chcete, aby byly zásuvky doslova na dosah ruky. Lidově se těmto přívodům říká „prodlužovačky“ a v naší nabídce jich nalezte celou řadu. Odlišují se od sebe délkou prodlužovacího kabelu i množstvím a rozmístěním zásuvek. Některé mají i svůj vlastní vypínač, takže nemusíte spotřebiče ihned vypojovat. Prodlužovací přívody s dlouhým dosahem bývají nejčastěji na bubnu, ze kterého se kabel odvíjí do potřebné vzdálenosti. Samotný buben se snadno přenáší a stabilně stojí tam, kde potřebujete zásuvku.

Zobrazit

Prodlužovací přívody Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek