SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Žárovky a zářivky

Informace

Žárovky a zářivky

Žárovky a zářivky jsou nutným vybavením každého svítidla, a je potřeba mít ty správné k dispozici. V nabídce najdete např. halogenové autožárovky, zářivkové trubice i běžné žárovky různého druhu. Hodí se do domovů, kanceláří, ale také do různých exteriérů. Každé svítidlo je jiné, a tak jsme pro Vás připravili rozmanitý sortiment, abyste měli z č...

Žárovky a zářivky jsou nutným vybavením každého svítidla, a je potřeba mít ty správné k dispozici. V nabídce najdete např. halogenové autožárovky, zářivkové trubice i běžné žárovky různého druhu. Hodí se do domovů, kanceláří, ale také do různých exteriérů. Každé svítidlo je jiné, a tak jsme pro Vás připravili rozmanitý sortiment, abyste měli z čeho vybírat a lehce se dostali k tomu, co potřebujete. V sekci „Výprodej zářivek a žárovek“ navíc najdete aktuální nabídku produktů za zvýhodněnou cenu.

Zobrazit

Žárovky a zářivky Počet produktů: 145

Podkategorie

 • Autožárovky

  Autožárovky jsou nutnou výbavou do každého motorového vozidla, ať už osobního, nákladního nebo do motocyklu. V naší nabídce naleznete autožárovky halogenové nebo LED a to pro hlavní světlomety nebo i kontrolní svítilny. Vybírat můžete samozřejmě i podle napětí (v nabídce máme 12 V, 20 V, 6 V). Veškeré zboží je vyrobeno z kvalitních materiálů a vyznačuje se dlouhou životností. Zajistí, že se budete na cestách cítit v bezpečí a budete mít přirozený výhled z vozidla. V sekci „výprodej autožárovek“ navíc najdete aktuální zboží za zvýhodněnou cenu.

 • Žárovky

  Nabízíme spoustu druhů žárovek, abyste našli přesně tu, kterou hledáte. Najdete zde úsporné, halogenové, reflektorové i LED žárovky. Odlišují se navíc různými paticemi, závity i příkonem, taky tvar může být různý. Žárovka je potřebná skoro do každého svítidla. I když se jedná o spotřební zboží, chceme, aby nám dlouho sloužila. Žárovky z naší nabídky mají výhodný poměr cena/výkon, takže se na ně můžete spolehnout. Našim cílem je dodat Vám žárovky do všech typů svítidel a to v co možná nejvíce variantách.

 • Trubice

  Zářivkové trubice (neboli lineární) jsou nejčastěji využívány v kancelářských prostorách a celkově v průmyslu. Je to díky tomu, že mají vysokou životnost a velmi úsporný režim. Instalace je jednoduchá a světlo intenzivní, skvěle se tak hodí i ke kvalitnímu osvětlení při práci s počítačem. V naší nabídce naleznete trubice zářivkové a trubice LED. Jednotlivé produkty se od sebe navzájem liší samozřejmě délkou, velikostí patice a příkonem (W). Zářivkové trubice mají jedinečnou barvu světla, kvalitně nahrazují přirozené světlo v místnosti.

 • Výprodej žárovek a...

  Abychom pro Vás zajistili skvělou cenu, v této sekci „výprodej zářivek a žárovek“ najdete vždy aktuální zboží ve slevě. Můžete tak vybírat zářivky i žárovky, které potřebujete, a to za zvýhodněnou cenu oproti ceně standardní. Výrazně ušetříte, což Vaši peněženku jistě potěší. V nabídce máme zářivky i žárovky různých velikostí i druhů, doporučujeme Vám proto podívat se i do sekcí mimo výprodej. Je možné, že najdete zboží, které Vás také zaujme. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 145 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 145 položek