SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Koupelnová svítidla

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce
Typ zářivky
Patice

Informace

Koupelnová svítidla

Koupelnová svítidla jsou odolná vůči vlhkosti vzduchu a využívají buď LED, zářivky nebo žárovky. Nejčastějším výrobním materiálem je chrom, sklo a kov. Mohou být nástěnná nebo stropní a hodí se do koupelny i na toaletu. Nabídka je široká, takže můžete vybírat jak centrální osvětlení tak postranní či bodové, které se hodí např. nad zrcadla. Najde...

Koupelnová svítidla jsou odolná vůči vlhkosti vzduchu a využívají buď LED, zářivky nebo žárovky. Nejčastějším výrobním materiálem je chrom, sklo a kov. Mohou být nástěnná nebo stropní a hodí se do koupelny i na toaletu. Nabídka je široká, takže můžete vybírat jak centrální osvětlení tak postranní či bodové, které se hodí např. nad zrcadla. Najdete zde elegantní design, jednoduchý i zajímavý. V koupelně trávíme každý den alespoň několik minut, tak si dopřejte kvalitní osvětlení. U nás si určitě vyberete to pravé svítidlo pro Vás.

Zobrazit

Koupelnová svítidla Počet produktů: 23

Podkategorie

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 23 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 23 položek