SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Svítilny

Katalog

Povolené filtry:
Výrobce

Informace

Svítilny

Hledáte-li svítilnu, která bude praktická a originální, jste na správném místě. V naší nabídce najdete např. kempingové, čelové i pracovní svítilny. Zajistí světlo tam, kde jej skutečně potřebujete. Můžete si vybrat svítidlo na zavěšení, do ruky, s upevňujícím mechanismem nebo s jinou nápaditou vlastností, která se Vám bude líbit. Svítilny jsou ...

Hledáte-li svítilnu, která bude praktická a originální, jste na správném místě. V naší nabídce najdete např. kempingové, čelové i pracovní svítilny. Zajistí světlo tam, kde jej skutečně potřebujete. Můžete si vybrat svítidlo na zavěšení, do ruky, s upevňujícím mechanismem nebo s jinou nápaditou vlastností, která se Vám bude líbit. Svítilny jsou praktickou součástí každé pracovní výbavy a určitě pro ně najdete využití i v jiných oblastech. Díky velkému množství produktů v naší nabídce si můžete vybrat svítilnu přesně podle Vašich představ.  

Zobrazit

Svítilny Počet produktů: 39

Podkategorie

 • Kempingové svítilny

  Kempingové svítilny jsou praktickým pomocníkem na jakoukoliv dovolenou. Skvěle se hodí ke stanování, rybaření nebo třeba na chatu. Mohou být buď ruční, stojací či závěsné. Důležité je, že poskytují spolehlivé světlo tam, kde jej skutečně potřebujete. Zdrojem světla bývá nejčastěji LED dioda. Kempingové svítilny jsou navíc vysoce odolné vůči nepříznivým vlivům počasí i vůči opotřebení.  Uplatnění najdou při různých situacích a na různých místech. Pokud se chystáte přímo do přírody, jsou tyto svítilny jasnou volbou.

 • Pracovní svítilny

  Pracovní svítilny jsou praktické, účelné a mají dlouhou životnost. Skvěle se hodí i do prašného či vlhkého prostředí, kde by jiné svítilny dlouho nevydržely. Dobře víme, že potřebujete takové světlo, aby vám šla práce od ruky, a naše svítilny Vám přesně takové světlo zajistí. Výrobcům je jasné, že se v pracovním prostředí nehledí ani tak na krásu vybavení jako spíš na jeho spolehlivost a funkčnost. Proto se soustředili především na kvalitu zpracování a pevný materiál. Design nehraje takovou roli, důležité je, abyste si svítilnu oblíbili a bez obav ji používali dlouhá léta.

 • Čelové svítilny

  Čelové svítilny jsou výborné v situacích, kdy potřebujete svítit na konkrétní místo a přitom mít volné ruce. Čelová svítilna neboli „čelovka“ je velmi praktická. Pomocí gumičky skvěle drží na hlavě a velikost jde samozřejmě nastavit. Máte volné ruce a přitom dobře vidíte, ať se otočíte kamkoliv. U čelových svítilen se nejčastěji používají LED. Jejich předností jsou hlavně vysoká svítivost a nízká spotřeba energie. Využití si najdou opravdu všude. Vhodné jsou na kolo, k práci i do přírody a mohou svítit či blikat. Gumička umožňuje mít svítilnu na čele nebo ji snadno připevnit i kamkoliv jinam např. na kolo.

 • Ostatní svítilny

  Svítilny jsou dobrými pomocníky a hodí se do každé domácnosti, na chatu či do přírody. Mohou být malé, velké, do ruky nebo na zavěšení, i napájení bývá různé. Variant a provedení je opravdu mnoho, a proto jsme pro vás připravili tuto kategorii „ostatní svítilny“. Najdete tu zboží, které se nedá jednoznačně zařadit do našich jiných kategorií. Ať už hledáte svítilnu jen pro všechny případy nebo ke konkrétnímu využití, u nás si určitě vyberete. Doporučujeme Vám podívat se i na „výprodej svítilen“, ve kterém najdete zboží za zvýhodněnou cenu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 39 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 39 položek