SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

LED

Katalog

Informace

LED

Venkovní svítidla neboli svítidla do exteriéru s LED jsou vysoce odolná vůči nepřízni počasí. Skvěle snášejí vlhkost vzduchu, déšť i změny teplot. Najdete u nás svítidla zahradní i pouliční, nástěnná, stojací i k zapíchnutí do země. LED mají samy o sobě několik výhod. Mají vysokou svítivost a přesto nízkou spotřebu energie. Cena je také velmi př...

Venkovní svítidla neboli svítidla do exteriéru s LED jsou vysoce odolná vůči nepřízni počasí. Skvěle snášejí vlhkost vzduchu, déšť i změny teplot. Najdete u nás svítidla zahradní i pouliční, nástěnná, stojací i k zapíchnutí do země. LED mají samy o sobě několik výhod. Mají vysokou svítivost a přesto nízkou spotřebu energie. Cena je také velmi příhodná vzhledem ke kvalitě zpracování. Všechny naše produkty jsou spolehlivé a mají dlouhou životnost, zákazníci jsou s nimi dlouhodobě spokojeni. Aby byl pro Vás výběr ještě zajímavější, v sekci „výprodej venkovních svítidel“ jsou seskupena naše exteriérová svítidla ve slevě. 

Zobrazit

LED Počet produktů: 36

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 36 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 36 položek