SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Žárovková

Katalog

Informace

Žárovková

Žárovková venkovní svítidla neboli svítidla do exteriéru jsou vysoce odolná vůči nepřízni počasí. Mohou být závěsná, vestavná i přisazená. Jsou nejen vhodným osvětlením do zahrad, k příjezdovým cestám či k osvětlení domu, ale i vkusným doplňkem. Můžete si vybrat z celé řady designů. Některá svítidla připomínají historické pouliční lucerny, jiná ...

Žárovková venkovní svítidla neboli svítidla do exteriéru jsou vysoce odolná vůči nepřízni počasí. Mohou být závěsná, vestavná i přisazená. Jsou nejen vhodným osvětlením do zahrad, k příjezdovým cestám či k osvětlení domu, ale i vkusným doplňkem. Můžete si vybrat z celé řady designů. Některá svítidla připomínají historické pouliční lucerny, jiná jsou vyloženě moderní. Protože musí snášet déšť, změny teplot a další nepříjemnosti, jsou všechna tato svítidla vyrobena z kvalitních materiálů. Budou Vám sloužit velmi dlouho a spolehlivě. 

Zobrazit

Žárovková Počet produktů: 29

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 29 položek