SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Elektroinstalační materiál

Informace

Elektroinstalační materiál

Elektroinstalační materiál je zjednodušeně veškerá elektronika a kabely, která se musí zapojit. V naší nabídce najdete vše potřebné k elektroinstalaci do domácností i do průmyslového prostředí.  K dispozici jsou např. rozvaděčové skříně, různé chrániče, prodlužovací přívody, zásuvky, různorodé zvonky a jiné zboží. Nabídka je velká, takže věříme,...

Elektroinstalační materiál je zjednodušeně veškerá elektronika a kabely, která se musí zapojit. V naší nabídce najdete vše potřebné k elektroinstalaci do domácností i do průmyslového prostředí.  K dispozici jsou např. rozvaděčové skříně, různé chrániče, prodlužovací přívody, zásuvky, různorodé zvonky a jiné zboží. Nabídka je velká, takže věříme, že najdete, co potřebujete. Připravili jsme pro Vás také „výprodej elektroinstalačního materiálu“, ve kterém najdete zboží za zvýhodněnou cenu. 

Zobrazit

Elektroinstalační materiál Počet produktů: 82

Podkategorie

 • PowerCube
 • Domovní a průmyslové...

  Domovní a průmyslové chrániče jsou důležité všude, kde chcete předcházet nehodám a požárům. Jde o bezpečnostní elektroinstalační materiál, který není radno podceňovat. Chrániče a jističe v naší nabídce mají výhodný poměr cena/výkon a jsou opravdu spolehlivé. Jejich další výhodou jsou relativně malé rozměry, díky kterým nezabírají moc místa. Některé chrániče se hodí do domů, jiné do průmyslového prostředí, proto vybírejte pečlivě. Pokud hledáte ještě lákavější cenu, můžete se podívat na zboží v naší kategorii „výprodej elektroinstalačního materiálu“. Třeba Vás zaujme něco i tam.

 • Prodlužovací přívody

  Prodlužovací přívody jsou důležité všude, kde chcete, aby byly zásuvky doslova na dosah ruky. Lidově se těmto přívodům říká „prodlužovačky“ a v naší nabídce jich nalezte celou řadu. Odlišují se od sebe délkou prodlužovacího kabelu i množstvím a rozmístěním zásuvek. Některé mají i svůj vlastní vypínač, takže nemusíte spotřebiče ihned vypojovat. Prodlužovací přívody s dlouhým dosahem bývají nejčastěji na bubnu, ze kterého se kabel odvíjí do potřebné vzdálenosti. Samotný buben se snadno přenáší a stabilně stojí tam, kde potřebujete zásuvku.

 • Vypínače, zásuvky

  Vypínače a zásuvky jsou velmi důležité a v dnešní době se bez nich neobejde žádná domácnost. I v pracovním prostředí jsou nezbytné. Všechny naše produkty mají elegantní jednoduchý design, aby skvěle zapadly tam, kam potřebujete. Pokud chcete vypínače a zásuvky nějak zkrášlit a přizpůsobit svému prostředí, můžete je doplnit např. barevným dekoračním prvkem či rámečkem, na skladě jich máme celou řadu. Všechny zásuvky i vypínače máme za skvělou cenu a ještě jsme pro vás vytvořili kategorii „výprodej elektroinstalačního materiálu“, ve kterém se čas od času objeví i vypínače a zásuvky ve slevě.

 • Výprodej...

  Elektroinstalační materiál je zjednodušeně veškerá elektronika a kabely, která se musí zapojit. Jde např. o rozvaděčové skříně, prodlužovací kabely nebo chrániče všech možných druhů. V tomto výprodeji najdete zboží, které je zrovna ve slevě oproti ceně standardní. Máte tak možnost ušetřit nějaké peníze, což jistě oceníte. Určitě se podívejte i do kategorie elektroinstalační materiál, ve které je sice zboží beze slevy, ale i tak s výhodným poměrem cena/výkon

 • Elektronické...
 • Detektory pohybu
 • Ostatní

  Produktů, které spadají do elektroinstalačního materiálu, je opravdu mnoho a nelze je všechny roztřídit do kategorií. Proto zde najdete nejrůznější zboží, které využijete v domácnosti i v průmyslovém prostředí. Dáváme si záležet na tom, abychom pro Vás vytvořili nabídku, ve které budou jen produkty s výhodným poměrem cena/výkon. No, a abychom Vám nákup ještě zpříjemnili, v kategorii „výprodej elektroinstalačního materiálu“ najdete zboží ve slevě. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 82 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 82 položek