SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Interiérová svítidla

Informace

Interiérová svítidla

Do interiéru je třeba zabudovat osvětlení tak, aby fungovalo a abyste se cítili opravdu příjemně. U nás v nabídce najdete světla rozdělená podle místa, na kterém je chcete mít. Mohou to být světla podlahová, stropní, koupelnová, vestavná aj. Vybírat tak můžete nejen podle způsobu přichycení (svítidla přisazená, závěsná atd.), ale také podle pozi...

Do interiéru je třeba zabudovat osvětlení tak, aby fungovalo a abyste se cítili opravdu příjemně. U nás v nabídce najdete světla rozdělená podle místa, na kterém je chcete mít. Mohou to být světla podlahová, stropní, koupelnová, vestavná aj. Vybírat tak můžete nejen podle způsobu přichycení (svítidla přisazená, závěsná atd.), ale také podle pozice umístění v interiéru. Do nabídky jsme zařadili také stínidla k lampám, abyste nemuseli pořizovat celou novou lampu. Stačí pořídit nové stínidlo a Vaše lampa vypadá úplně jinak. Ve „výprodeji interiérových svítidel“ navíc najdete zboží za zvýhodněnou cenu.

Zobrazit

Interiérová svítidla Počet produktů: 573

Podkategorie

 • Koupelnová svítidla

  Koupelnová svítidla jsou odolná vůči vlhkosti vzduchu a využívají buď LED, zářivky nebo žárovky. Nejčastějším výrobním materiálem je chrom, sklo a kov. Mohou být nástěnná nebo stropní a hodí se do koupelny i na toaletu. Nabídka je široká, takže můžete vybírat jak centrální osvětlení tak postranní či bodové, které se hodí např. nad zrcadla. Najdete zde elegantní design, jednoduchý i zajímavý. V koupelně trávíme každý den alespoň několik minut, tak si dopřejte kvalitní osvětlení. U nás si určitě vyberete to pravé svítidlo pro Vás.

 • Závěsná interiérová...

  Závěsná interiérová svítidla se perfektně hodí jako centrální osvětlení do každého interiéru. Najdete zde svítidla LED, zářivková i žárovková. Každé je jiné a určitě najdete vhodné do koupelny, obýváku i třeba do velké prostorné haly. Všechna svítidla jsou vyrobena z kvalitního materiálu, a proto Vám budou dlouho sloužit. Závěsná svítidla jsou velmi oblíbená kvůli tomu, že spadají ladně do místnosti a tím osvětlují krásně celý prostor. Mezi produkty najdete jednoduchý i extravagantní design a barevných variant je také mnoho. Naše nabídka je široká a proto doufáme, že si u nás vyberete.

 • Nástěnná

  Nástěnná svítidla se v interiéru používají nejčastěji jako druhotné osvětlení. Hodí se do chodeb a předsíní, na schodiště i do místností. Jsou skvělá i jako dekorativní doplněk, protože mají často zajímavý design. V naší nabídce najdete i náladové a bodové osvětlení, to se hodí např. do ložnice nebo do obývacího pokoje. Máme nástěnná svítidla s LED, žárovkami i zářivkami a to za výhodnou cenu. Určitě si u nás vyberete svítidlo, které si zamilujete a které Vám bude dlouho sloužit.

 • Stropní

  Stropní svítidla se hodí do každého interiéru jako centrální osvětlení místnosti. A protože je každá místnost jiná, je třeba vybrat správný typ, velikost a samozřejmě design svítidla tak, aby vše ladilo. V naší nabídce najdete stropní svítidla s LED, zářivkami i žárovkami a to za velmi příznivou cenu. Máme na skladě svítidla s výrazným designem, která se dají považovat za dekoraci místnosti, ale i jednoduchá a nenápadná. Výběr je veliký, takže doufáme, že si u nás vyberete to pravé stropní svítidlo, které Vám bude dlouho spolehlivě sloužit.

 • Podlahová

  Podlahová svítidla jsou stále oblíbenější. Skvěle se hodí k navození zajímavé atmosféry. V naší nabídce najdete především stojací nebo stojanové lampy a stínidla k nim. Často mají pohyblivá ramena, která umožňují nasměrovat světlo přesně tam, kam potřebujete. Podlahová svítidla jsou součástí osvětlení i výzdoby interiéru. Mají totiž zajímavý design a poutají pozornost. Nejčastěji je lidé umisťují do místností, kde chtějí tlumené osvětlení, jako je např. ložnice nebo obývák. Naše nabídka je pestrá, proto věříme, že si u nás vyberete. 

 • Stolní

  Stolní svítidla jsou praktická a doslova nepostradatelná pro práci u stolu. Výborně se hodí i k vedlejšímu osvětlení tam, kde nechcete zbytečně svítit centrálním svítidlem. Lampy a lampičky u nás najdete v různém provedení, některé se hodí např. do kanceláře, jiné i do dětského pokoje. I na noční stolek v ložnici se najde vhodná lampa. V naší nabídce jsou stolní svítidla LED, zářivková i žárovková. Kromě osvětlení jsou tyto lampy také dekorativní součástí místnosti, proto vybírejte pečlivě. Nabídka je velká, určitě si vyberete.  

 • Vestavná

  Vestavná svítidla jsou v interiéru velmi oblíbená. Krásně se zapasují do Vašeho vybavení a jejich světlo díky tomu působí velmi přirozeně. Skvěle se hodí do každé místnosti včetně koupelny nebo toalety, často se instaluje i do výkladních skříní v obchodech. V nabídce najdete vestavná svítidla využívající LED nebo žárovky. Design je obvykle jednoduchý a barevné provedení nenápadné. Můžete najít i produkty ve zlatavé, měděné nebo jiné barvě. Všechno zboží v naší nabídce má výhodný poměr cena/výkon a bude Vám sloužit spolehlivě a dlouhou dobu. Určitě najdete to pravé osvětlení pro Vás.

 • Podhledová a nábytková

  Podhledová a nábytková svítidla se skvěle hodí do každého interiéru. Nejen, že poskytují světlo přesně tam, kde potřebujete, navíc umí vykouzlit náladovou atmosféru. V naší nabídce najdete svítidla využívající LED, zářivky i žárovky. Ať už potřebujete podlinkové svítidlo, bodové osvětlení nebo rovnou celou sadu nábytkového osvětlení, u nás si určitě vyberete.  Doporučujeme Vám, abyste se podívali také do našeho výprodeje interiérových svítidel. Je možné, že Vás něco zaujme i mezi produkty ve slevě.

 • Stínidla

  Stínidla k lampám a lampičkám do interiéru zkrátka patří. Jsou zkrášlením těchto svítidel a podílí se na rázu výsledného světla. Pokud máte doma stolní nebo podlahovou lampu se stínidlem, stojí za to pořídit si pár stínidel nových. Nemusíte hned investovat do nové lampy, když chcete změnu. Stačí si pořídit nové stínidlo a interiér hned prokoukne. Nabídka je velká, najdete tady spoustu různobarevných stínidel všemožných velikostí a tvarů. Určitě si vyberete takové stínidlo, které Vám pomůže dosáhnout příjemné změny v interiéru.

 • Výprodej interiérových...

  Interiérová svítidla neboli svítidla do vnitřních prostor mohou být závěsná, vestavná, stropní, podlahová atd. Interiér si zařizujeme tak, aby se nám v něm dobře bydlelo nebo pracovalo, no a kvalitní osvětlení k tomu patří. Interiérová svítidla jsou navíc dekorací, a měli byste je proto vybírat pečlivě, aby vše dohromady v místnosti ladilo. V této výprodejní sekci najdete zboží ve slevě, čili za zvýhodněnou cenu oproti ceně standardní. Doporučujeme Vám podívat se i do klasické nabídky, kde najdete produkty za plnou cenu, ale i tak s výhodným poměrem cena/výkon.

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 573 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 573 položek