SVÍTIDLO LEVNĚ používá soubory cookie pro zlepšení kvality poskytovaných služeb. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.

Průmyslová svítidla

Katalog

Povolené filtry:
Typ zářivky
Patice

Informace

Průmyslová svítidla

Světlo vhodné do průmyslu je jiné než např. do domácnosti. Proto jsme pro Vás připravili tuto kategorii, která oddělí jednoznačně produkty vhodné k práci od těch k domácímu využití. Průmyslová svítidla musí být účelná a odolná vůči opotřebení, design u nich nehraje až takovou roli. Najdete zde osvětlení využívající LED, zářivky i žárovky. Všechn...

Světlo vhodné do průmyslu je jiné než např. do domácnosti. Proto jsme pro Vás připravili tuto kategorii, která oddělí jednoznačně produkty vhodné k práci od těch k domácímu využití. Průmyslová svítidla musí být účelná a odolná vůči opotřebení, design u nich nehraje až takovou roli. Najdete zde osvětlení využívající LED, zářivky i žárovky. Všechny naše produkty jsou vyrobeny vysoce kvalitní technikou a vyznačují se díky tomu dlouhou životností. Nabídka je pestrá, u nás si určitě vyberete svítidlo, které splní Vaše představy.

Zobrazit

Průmyslová svítidla Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek